POLIGRAFIA

Wizytówką każdej firmy powinny być dobrze wykonane materiały poligraficzne – wizytówki, ulotki, foldery, katalogi…

Zajmujemy się przygotowywaniem projektów graficznych, w tym opracowaniem tekstów, rysunków, wykonujemy fotografie.  Oferujemy druk cyfrowy i offsetowy. Wydruki możemy docinać, falcować, bigować, zszywać w broszury.

 

MARKETING

Nie musisz wiedzieć czym jest marketing, od tego jest nasz zespół. Jedyne co powinieneś wiedzieć o marketingu, to że musi być skuteczny. Lata doświadczenia w branży nauczyły nas jednego – nie ma uniwersalnych rozwiązań.


Nie każdy klient aby uzyskać zamierzony efekt potrzebuje wysokich nakładów finansowych na kosztowne działania marketingowe, lecz również nie każdy osiągnie swój cel nakładów tych nie ponosząc. Dlatego każdorazowo, zaczynając współpracę z klientem, zamiast pytać „jak?” pytamy „w jakim celu?”. Dopasowanie rozwiązań marketingowych do zamierzonego efektu to pierwszy krok w kierunku skuteczności. Dzięki personalizacji działań oszczędzamy Twój czas i pieniądze, jednocześnie maksymalizując zamierzone korzyści. Zamiast zastanawiać się jakie narzędzia marketingowe są Ci potrzebne, napisz do nas i opowiedz jaki efekt chcesz uzyskać – my dostarczymy Ci gotowe rozwiązania.

 

więcej