Array
(
  [0] => Array
    (
      [file] => czapeczki_01.jpg
      [link] => 
    )

  [1] => Array
    (
      [file] => czapeczki_02.jpg
      [link] => 
    )

  [2] => Array
    (
      [file] => czapeczki_03.jpg
      [link] => 
    )

  [3] => Array
    (
      [file] => czapeczki_04.jpg
      [link] => 
    )

  [4] => Array
    (
      [file] => czapeczki_05.jpg
      [link] => 
    )

)
		
wizualizacje przykładowych realizacji wykonanych dla naszych klientów

czapka z daszkiem

gruba bawełna - najczęściej zamawiany wzór

1

Sitodruk pantonowy (nadruki farbami PANTONE):

Technologia polegająca na nanoszeniu grafiki na powierzchnie tekstyliów za pomocą farby i specjalnego sita. Grafika może być jednokolorowa jak i w pełnym kolorze. Jest to jedna z najpopularniejszych metod znakowania. Nadruki wykonane tą metodą charakteryzują się stosownie dużą wytrzymałością podczas użytkowania jak i prania.

czapka bawełniana

często zamawiana

1

Plastizol sitodrukowy (termotransferowy).

Technologia polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał przygotowanego nadruku pasty (plastizolu) puszczanej przez sito na medium termotransferowe. Plastizol może być jednokolorowy oraz wielokolorowy. Nadruk jest elastyczny. Idealnie odwzorowuje małe elementy nadruku.

czapka z daszkiem

możliwość wykonania od jednej sztuki

1

Flex

Technologia polegająca na wycinaniu z medium jednokolorowych wzorów za pomocą plotera tnącego, a następnie przenoszonych bezpośrednio na odzież przy użyciu prasy termotransferowej. Nadruk wykonany tą metodą jest delikatny w dotyku, gładki i płaski.

czapka

Flock wycinany i sypany

1

Flock wycinany to folia mechata (pokryta „meszkiem”), z której wycinane są wzory za pomocą plotera, a następnie nanoszone na odzież przy użyciu prasy termotransferowej. Flock sypany jest technologią elektrostatycznego, bezpośredniego nanoszenia strzyży tekstylnej na materiał. Nadruk wykonany tą metodą charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie i spieranie.

czapka z haftem

bardzo efektowne

1

Wzór wykonywany jest na hafciarkach sterowanych komputerowo. Może być wykonywany na dużych powierzchniach w wielu kolorach, na gotowych wzorach oraz wykrojach. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych nitek o wielu grubościach i kolorach pozwala na wykonanie niemal nieograniczonego wzornictwa. Metoda ta charakteryzuje się najwyższą trwałością.