Array
(
  [0] => Array
    (
      [file] => koszulka_01.jpg
      [link] => 
    )

  [1] => Array
    (
      [file] => koszulka_02.jpg
      [link] => 
    )

  [2] => Array
    (
      [file] => koszulka_03.jpg
      [link] => 
    )

  [3] => Array
    (
      [file] => koszulka_04a.jpg
      [link] => 
    )

  [4] => Array
    (
      [file] => koszulka_04.jpg
      [link] => 
    )

  [5] => Array
    (
      [file] => koszulka_05.jpg
      [link] => 
    )

  [6] => Array
    (
      [file] => koszulka_06.jpg
      [link] => 
    )

)
		
wizualizacje przykładowych realizacji wykonanych dla naszych klientów

koszulka Classic

100 % bawełna

1

Sitodruk pantonowy (nadruki farbami PANTONE):

    Druk w dowolnym kolorze. Technologia polegająca na nanoszeniu grafiki na powierzchnie tekstyliów za pomocą farby i specjalnego sita. Grafika może być jednokolorowa jak i w pełnym kolorze. Jest to jedna z najpopularniejszych metod znakowania. Nadruki wykonane tą metodą charakteryzują się stosownie dużą wytrzymałością podczas użytkowania jak i prania.

KOSZULKA Colormix

100% bawełna, Single Jersey

1

Cyfrowy druk sublimacyjny

Technika nadruków pozwalająca przenieść na materiały syntetyczne (poliester) dowolne grafiki oraz zdjęcia. Nadruki mogą być wielokolorowe, z przejściami tonalnymi i nie ma to żadnego wpływu na cenę, zależy ona wyłącznie od powierzchni nadruku.

W przypadku koszulek bawełnianych istnieje możliwość wykonania takiego nadruku na specjalnym podkładzie poliestrowym o powierzchni gładkiej (flex) lub z meszkiem (flock) i przygrzaniu go do koszulki.

koszulka Basic

bawełniana - najczęściej zamawiany

1

Inaczej termonadruk

Termotransfer to metoda wgrzewania na tkaninę specjalnej folii flex lub flock z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Właściwa jakość folii (im świeższa, tym lepsza), duży nacisk, wysoka temperatura (około 170 stopni Celsiusza w przypadku nadruku na bawełnie) i odpowiednio długi czas wgrzewania (kilkanaście sekund) gwarantują bardzo wysoką odporność na pranie.

Polo koszulka

Koszulka polo o wysokiej gramaturze

1

Haft

Nadruk wykonywany jest na hafciarkach sterowanych komputerowo. Może być wykonywany na dużych powierzchniach w wielu kolorach, na gotowych wzorach oraz wykrojach. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych nitek o wielu grubościach i kolorach pozwala na wykonanie niemal nieograniczonego wzornictwa. Metoda ta charakteryzuje się najwyższą trwałością.