Array
(
  [0] => Array
    (
      [file] => portfolio_auto_0Ab.jpg
      [link] => 
    )

  [1] => Array
    (
      [file] => portfolio_auto_0A.jpg
      [link] => 
    )

  [2] => Array
    (
      [file] => portfolio_auto_03.jpg
      [link] => 
    )

  [3] => Array
    (
      [file] => portfolio_auto_01.jpg
      [link] => 
    )

  [4] => Array
    (
      [file] => portfolio_auto_02.jpg
      [link] => 
    )

)
		
wizualizacje przykładowych realizacji wykonanych dla naszych klientów

folia ploterowa

folia wycinana komputerowo - najczęściej stosowana

1

Samochód oklejany folią samoprzylepną

Grafiki wycinane ploterowo - najbardziej popularna technika wykorzystywana do prostych układów grafik, napisów lub logotypów. Przy tej technice wykorzystuje się folie o jednolitym kolorze (wykończenie: połysk, mat, metalic). Dostępna jest obszerna paleta kolorów. Istnieje możliwość wykonania grafiki kilkukolorowej złożonej z kilku warstw folii - przy płaskich powierzchniach wykorzystujemy folie polimerowe firmy Oracal lub Avery, które to  posiadają  doskonałe właściwości pod względem trwałości i żywotności kolorów (od 4 do 8 lat). Tą samą techniką wycinamy również litery, napisy i grafiki z folii odblaskowych - oznakowanie cystern, ciągników siodłowych.

folia z nadrukiem

folie bardzo często stosowane - najlepszy efekt

1

Aplikacja z użyciem folii drukowalnych

Najbardziej wszechstronna technika, pozwalającą stworzyć grafikę praktycznie bez żadnych ograniczeń w kwestii doboru kolorów i powierzchni oklejenia. Przy grafice pełnokolorowej z fotografiami i płynnymi przejściami kolorów wykorzystujemy folie drukowane polimerowe (na płaskie powierzchnie) oraz wylewane (na powierzchnie obłe oraz z przetłoczeniami). Wydruki techniką solwentową wraz z laminatem dają kilkuletnią gwarancję odporności na działanie czynników zewnętrznych. Każda drukowana grafika jest zabezpieczana poprzez laminowanie laminatami foliowymi. W efekcie tego uzyskujemy grafikę o trwałości sięgającej 4-5 lat. Zalaminowane wydruki są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz są odporne na wodę, promienie UV, działanie chemii (paliwa, smary).

folia do szyb

one way vision - folie do oklejania szyb

1

Aplikacja z użyciem folii One Way Vision do oklejania szyb

Specjalna folia do wyklejania szyb (najczęściej są to szyby tylne i boczne). Folia ta przypomina swoją strukturą siatkę, gdzie zewnętrzna powierzchnia jest zadrukowana grafiką. Perforacja pozwala uzyskać taki efekt, że z zewnątrz widoczna jest tylko powierzchnia z reklamą / nadrukowaną grafiką, a z wewnątrz widoczność jest tylko w nieznacznym stopniu ograniczona. Często tę technikę można łączyć z pozostałymi - otrzymujemy w ten sposób do dyspozycji niemal całą powierzchnię samochodu do wyklejenia reklamą. Folie OWV laminujemy specjalnym laminatem foliowym dedykowanym do folii One Way Vision.

carbon

folia carbon - imitacja włukna węglowego

1

Oklejanie carbonem

Technika nakładania warstwy folii imitującej swoją strukturą włókno węglowe (carbon) na wszelkie bardzo gładkie lub lakierowane elementy nadwozia i wnętrza pojazdów. Chropowata faktura niektórych plastików uniemożliwia ich oklejenie, szczególnie tam gdzie folia jest naprężona i ułożona na ciepło. Duże elementy o bardzo skomplikowanych kształtach często okleja się z kilku kawałków folii ze względu na ograniczenie w rozciągliwości folii, a co za tym idzie ze względu na deformację wzoru (sploty włókien).

chrom

wypukłe litery i cyfry - imitacja chromu

1

Chromowane Auto-napisy 3D

Nowa ekskluzywna forma reklamy i wyjątkowy rodzaj opisów indywidualnych. Wykonywane przez nas chromowane litery 3D są identyczne jakościowo, jak znaki firmowe używane przez większość producentów samochodów, do oznaczenia nazw poszczególnych rodzajów samochodów. Oferowane przez nas Auto-napisy mają wyglądać tak, jak gdyby były elementem oryginalnego wyposażenia samochodu.

Chromowane Auto-napisy 3D to przede wszystkim atrakcyjna i skuteczna forma reklamy, opłacalna (jednorazowy wydatek procentuje przez wiele lat) i dobrze widoczna. Oferowane przez nas napisy to nietypowe rozwiązanie pozwala zwrócić uwagę na stronę internetową, firmę, produkt czy też usługę, którą chcesz zareklamować. Pozwalają oznakować ekskluzywne samochody zarządu firmy, bez uszczerbku na ich wyglądzie i prestiżu co czynią tradycyjne formy oznakowania wycięte z folii samoprzylepnych.

na magnesie

reklama na podkładzie magnetycznym

1

Naklejki na podkładzie magnetycznym

Naklejki reklamowe na folii magnetycznej charakteryzując się dużą elastycznością. Wykorzystuje się je głównie jako podłoże do druku wielkoformatowego. Doskonale nadaje się do aplikacji zewnętrznych oraz wewnętrznych. Jedna strona folii przyciąga się do powierzchni metalowej, natomiast druga strona folii stanowi nośnik reklamy i nadruku. Jest dostępna w różnych grubościach od 0,4mm do 0,7mm, jako dwie wersje: plain (czarna bez pokrycia) oraz biała o błyszczącej powierzchni. Grubość folii magnetycznej jest wyznacznikiem jej siły magnetycznej, im grubszy nośnik, tym większa siła.

Nadruk wykonywany jest metodą druku wielkoformatowego na folii samoprzylepnej (błysk/mat) a następnie naklejany na folię magnetyczną. Taki sposób aplikacji grafiki pozwala dodatkowo na ewentualną późniejszą jej zmianę, przy zachowaniu takiego samego pola.