Array
(
  [0] => Array
    (
      [file] => realizacje-reklamowe.jpg
      [link] => 
    )

  [1] => Array
    (
      [file] => tablica-wolnostojaca.jpg
      [link] => 
    )

  [2] => Array
    (
      [file] => TABLICE-REKLAMOWE.jpg
      [link] => 
    )

  [3] => Array
    (
      [file] => tablice-unijne.jpg
      [link] => 
    )

  [4] => Array
    (
      [file] => tablice-wolnostojace.jpg
      [link] => 
    )

)
		
wizualizacje przykładowych realizacji wykonanych dla naszych klientów

tablice reklamowe

tablice reklamowe zewnętrzne i wewnętrzne

1

Tablice reklamowe są najczęściej stosowaną formą reklamy. wykonujemy tablice na indywidualne zamówienia: - granitowe, - plexa, - PCW, - tabliczki metalowe.
Zastosowanie:
- tablice unijne z zachowaniem wszelkich norm unijnych,
- tablice informacyjne (na mapy, plany, plakaty, ogłoszenia, informacje o zabytkach, itp.)
- tablice firmowe jako oznakowanie biur, firm
- tablice pamiątkowe powstające na szczególne okazje, na ścianach budynków, urzędów, bibliotek, szkół, sal konferencyjnych, itp.

szyldy reklamowe

reklama w każdym kształcie i rozmiarze

1

Profesjonalnie wykonany szyld to dobra wizytówka firmy. W zależności od miejsca przeznaczenia, wymiarów i efektu, jaki chcemy uzyskać szyldy możemy wykonać z PCV, blachy ocynkowanej, plexi, dibondu lub aluminium czyli szydy reklamowe są u nas  wykonywane w każdej dostępnej technologii.  Dzięki użyciu odpowiednich folii lub
w połączeniu z innymi materiałami możemy uzyskać zaskakujące efekty, które przyciągną uwagę klienta. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania i stosunkowo krótkie czasy realizacji zamówień.

kasetony, neony świetlne

taka reklama trafia do klienta

1

Od lat wykonujemy wszelkiego rodzaju kasetony reklamowe, które charakteryzują się  ogromną różnorodnością kształtów i technik wykonania. Dzieje się tak za sprawą szerokiej gamy materiałów używanych do budowy tego typu reklamy. Kaseton może być np. wykonany w całośći z blachy nierdzewnej, dibondu, PVC, może posiadać lico banerowe, z plexi oraz łączyć wiele technik - wszystko zależy od potrzeb naszych klientów.

tabliczki, gabloty reklamowe

tabliczki do biur, domów bloków i sklepów

1

Tabliczki reklamowe wykonujemy na różnych materiałach, w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie wykonać je o dowolnym kształcie i pełnek gamie kolorystycznej.

Gabloty to bardzo przydatne narzędzie do przekazywania informacji, stosowane zarówno przez gminy, spółdzielnie jak i firmy.

stojaki reklamowe

stojaki, potykacze, koziołki

1

Stojaki reklamowe (koziołki, potykacze) to doskonały sposób reklamy zachęcający do odwiedzenia sklepu, punktu usługowego lub gastronomicznego. Reklamy tego typu wyklejamy po obu stronach wydrukiem lub wyciętą folią na ploterze. Przewagą potykaczy jest ich mobilność. W każdym momencie można taką reklamę wystawić lub schować. Przydatne w miejscach gdzie zamontowanie reklamy na stałe jest niemożliwe.

Tablice wolnostojące

na solidnej konstrukcji, zabezpieczone przed rdzą

1

Tablice reklamowe - wolnostojące, to rodzaj wielkoformatowej reklamy, najczęściej spotykane przy drogach, ulicach, na posesjach. Jej ważną cześcią jest stabilna konstrukcja z rama, do której przymocowane są tzw. ekrany różnej wielkości.
W zależności od potrzeby klienta tablica może być jednostronna lub dwustronna.

Najczęściej stosowane materiały ekranów to:
ocynkowana blacha, pcv, dibond, plexi, drewno.

tablice unijne

tabliczki, TABLICE UNIJNE ZGODNE Z WYTYCZNYMI UE

1

Ze względu na coraz wieksze zapotrzebowanie tablice unijne cieszą się dużą popularnoscią. Agencja reklamowa Sukces może pochwalić się wieloletnim doswiadczeniem w tej dziedzinie. Tego typu tablice zawierają ważne informacje o programach unijnych, finansowaniu lub współfinansowaniu inwestycji przez Unię Europejską.
Indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia. Największy nacisk kładziemy na na solidność wykonania.  
Wykonujemy:
- tablice unijne do montażu na zewnątrz i wewnątrz budynków
- tablice unijne naścienne i wolnostojące